Середа, 30 Листопада

Переселенці відкрили пиріжкову “Кіт” у Львові, щоб допомогти армії та волонтерам

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Українські біженці з Ірпеня, Бородянки та Ніжина прибули до Львова і заснували свій маленький “бізнес”, зайнявшись приготуванням і продажем пиріжків. Частину зібраних грошей вони хочуть пожертвувати ЗСУ та волонтерам.

Про дивовижну історію розповіли в сюжеті новин на телеканалі ICTV.

Троє українців, незважаючи на те, що їм довелося покинути свої рідні домівки в захоплених окупантами містах, вирішили не стояти осторонь і допомогти нужденним – армії і волонтерам.

Вони вирішили відкрити у центрі Львова невеличку пиріжкову “Кіт” та продавати продукцію власного приготування. До закладу щодня шикуються величезні черги з охочих скуштувати ласощі, а також підтримати ЗСУ та волонтерів.

У кожного з них своя історія. Сергію, одному із засновників закладу, довелося виїхати з Київської області з другом в перший день війни через загрозу обстрілів, а дівчина Дарина з Ніжина приєдналася до благої справи хлопців і привезла з собою електропіч.

Їхня продукція коштує від 30 до 35 гривень. У меню є пироги з цибулею, ананасом і куркою, а також з сиром і шпинатом.

“Я не вважаю, що це поки що бізнес. Це ми, наша історія, це те, чим ми можемо займатися зараз і допомагати країні, економіці і людям”, – сказав Сергій, засновник закладу.