Українська діаспора в США закупила та передала у Львів 3000 бронежилетів для ЗСУ

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Українці, які проживають у США, закупили для військових ЗСУ 3000 бронежилетів вартістю півтора мільйона доларів. Амуніцію вже привезли до Львова. Невдовзі бронежилети передадуть військовим, які перебувають у “гарячих” точках. Про це повідомив засновник благодійного фонду “Help Heroes Of Ukraine” Ігор Терлецький.

Благодійний збір грошей на бронежилети для ЗСУ організувала американська благодійна організація “Help Heroes Of Ukraine”. Її у перші дні повномасштабного вторгнення заснувала українська діаспора з Чикаго, пише Суспільне.

За тиждень українцям та американцям вдалось зібрати майже 2 мільйони. З них 1,5 млн виділили на бронежилети. За решту суми придбали 50 дронів, 100 тепловізорів та 300 коліматорів.

“Я б хотів подякувати усім небайдужим людям, які проживають в США, завдяки яким вдалося зібрати таку велику суму за рекордно короткий термін. На сьогоднішній день ми маємо всі ліцензії, всі важелі, всі механізми відправки допомоги нашим військовим в Україну. Закуповуємо авто, бронежилети, каски, тепловізори, дрони, оптику та прилади нічного бачення. До перемоги! Слава Україні”, — каже Ігор Терлецький.

Бронежилети вже доставили до Львова. Невдовзі їх розподілять та передадуть різним підрозділам — ЗСУ, СБУ, Нацгвардії, прикордонникам та ГУР, каже директор представництва фонду в Україні Володимир Заболотовський.

“В Україну приїхало близько 6 000 плит. Вага однієї — 3,5 кг. Відповідно вага бронежилету складає 7 кг. Це є плити 4 рівня захисту. Вони досить витривалі до бойової стрілецької зброї. Тому їхній клас захисту досить хороший. Їхня перевага — вони є досить легкі, що є дуже важливим для хлопців, які багато рухаються на фронті”, — каже Володимир Заболотовський.

Невдовзі в Україну відправлять також безпілотники та оптику.