Вівторок, 9 Серпня

Українська делегація їде на переговори з РФ до Біловезької пущі

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Українська делегація їде на другий раунд переговорів з Росією до Біловезької пущі. Про це повідомив Укрінформ з посиланням на Офіс Президента України.

Окрім місця зустрічі, в ОП більше жодних деталей не повідомили.

При цьому російські медіа з посиланням на Володимира Мединського (помічника Володимира Путіна) пишуть, що делегація РФ у колишньому складі вже прибула на місце для переговорів з Україною.

У повідомленні РИА Новости йдеться, що українська делегація виїхала з Києва і зараз у дорозі, росіяни очікують, що завтра вранці 3 березня українці приїдуть на місце. Крім того зазначено, що на російсько-українських переговорах, серед іншого, буде обговорюватися припинення вогню.

У ще одній публікації РИА Новости сказано – “російські військові забезпечують коридор безпеки для пересування української делегації територією України”. Про це також заявив Мединский.

Цікавий факт: у цьому місці 8 грудня 199 року була підписана Біловезька угода — документ, підписаний Президентом України Леонідом Кравчуком, Президентом Росії Борисом Єльциним та Головою Верховної Ради Республіки Білорусь Станіславом Шушкевичем у Біловезькій Пущі поблизу Берестя (Білорусь), яким констатовано припинення існування Союзу РСР і створення Співдружності Незалежних Держав (СНД). Окрема угода була укладена щодо здійснення єдиного контролю над наявною в державах ядерною зброєю.

Share.