Вівторок, 27 Вересня

Український нардеп захворів на коронавірус

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У народного депутата члена депутатської групи “Довіра” Сергія Шахова виявили коронавірус, повідомляє пресслужба МОЗ.

“Міністерство охорони здоров’я повідомляє, що серед 14 офіційно зафіксованих випадків COVID-19 є народний депутат України”.

Наразі з нардепом проводяться всі необхідні дослідження та епідеміологічне розслідування. Йому надається амбулаторне лікування в умовах самоізоляції.

Сам Шахов у відеозверненні 18 березня підтвердив, що отримав результати аналізів, які підтвердили у нього коронавірус. Нардеп розповів, що наразі почуває себе добре, а перші симптоми (підвищену температуру) відчув 3 дні тому.

“Сьогодні мені зателефонували з лабораторії і сказали, що підтверджується коронавірус. Зразу хочу всім зазначити, що це не так страшно, як малюють”.

У МОЗ пишуть, що нардеп був відсутній на засіданні погоджувальної ради 16 березня та на позачерговому засіданні Верховної Ради 17 березня. В коментарі Українській Правді Шахов повідомив, що востаннє був у Верховній Раді 6 березня. Водночас, громадський рух “ЧЕСНО” пише, що нардеп 12 березня відвідував засідання екологічного комітету.

Усім членам комітету ВР з екологічної політики та природокористування, а також тим, хто безпосередньо контактував з нардепом Сергієм Шаховим, рекомендована самоізоляція на 14 днів.

Колега Шахова по комітету Олександр Маріковський повідомив, що парламентар повернувся з Європи 11 березня.

Share.