Український фільм «Захар Беркут» покажуть у США та Канаді

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Shout Factory придбала права на показ історичного екшену «Захар Беркут» в США та Канаді.

Про це повідомляє пресслужба компанії Film.ua.

«Українське кіно дуже рідко з’являється на екранах в американських та канадських глядачів. І ми пишаємося, що можемо познайомити Північну Америку з нашими фільмами. Ми не мали сумнівів, що «Захар Беркут» зацікавить наших колег зі США», – розповів менеджер з міжнародних продажів FILM.UA Distribution Євген Драчов.

Нагадаємо, що раніше права на історичний екшен «Захар Беркут» було продано в Іспанію (Flins & Piniculas), у Німеччину та німецькомовну Європу (Capelight Pictures). Крім того, компанія Volga придбала права на показ стрічки у країнах Балтії – Литві, Латвії та Естонії, де кінотеатральна прем’єра фільму відбулася 28 лютого. Український реліз стрічки пройшов у жовтні минулого року.

Над фільмом працювали українські та голлівудські фахівці. Режисером картини виступив Ахтем Сєїтаблаєв («Кіборги»), співрежисером — Джон Вінн.

Фільм «Захар Беркут» вийшов у прокат в Україні 10 жовтня 2019 року та зібрав в українському прокаті понад 35 млн грн. Фільм отримав три кінопремії «Золота Дзиґа» (найкращі грим, костюми та робота художника-постановника).