П’ятниця, 24 Вересня

Український фільм «Пригоди S Миколая» зібрав 4 млн грн за перший вікенд прокату

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У перший вікенд українського кінопрокату, з 13 по 16 грудня 2018 року, сімейну пригодницьку комедію Семена Горова «Пригоди S Миколая» подивилися майже 44 тис. глядачів. Касові збори стрічки склали приблизно 4 млн. грн. Фільм демонстрували на 207 екранах.

Про це повідомив сайт «Бюро української кіножурналістики».

У фільмі зіграли Василь Вірастюк, Марія Євросініна, Максим Лучак та інші.

Маленький хлопчик Артем (Максим Лучак) разом із батьками (Маша Єфросиніна, Пшемислав Циприаньський) нещодавно переїхав з великого міста у невеличке карпатське село. Наближаються свята і, як і усі діти, Артем чекає на Святого Миколая. Але ж зовсім не такого! Якось перед ним з’являється Миколай власною персоною і приязно спілкується. Та насправді ніякий це не Святий, під його видом орудує звичайнісінький злодій. Артем та його друзі проявлять усю свою сміливість, винахідливість та спритність, аби вивести лиходія на чисту воду. Адже дива неодмінно мають траплятися у свято. І цьогорічні зимові свята мають стати особливими.

Виробництво стрічки «Пригоди S Миколая» здійснила кінокомпанія Big Hand Films за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Режисер — Семен Горов («Останній москаль»). Загальний бюджет стрічки — 38,2 млн. ₴ (з них 22,9 млн. ₴ державні).

Натурні зйомки проходили на території Національного музею народної архітектури та побуту України в Пирогові, у Києві, на курорті Драгобрат та у селі Ясені (Закарпаття). Ще з цікавинок — гурт O.Torvald не лише написав пісню для стрічки, а й знявся у камео.

Українська картина посіла третє місце за касовими зборами вікенду.

Безумовним лідером вікенду стала прем’єра коміксу «Аквамен», на яку продали більше 312 тис. квитків (57% квитків вікенду) на суму 31,5 млн. грн. (60% касових зборів).

Другу сходинку посіла анімація «Людина-павук: Навколо Всесвіту», яку демонстрували на 297 екранах. На неї було продано 57,5 тис. квитків на суму 5,5 млн. грн.

Share.