Понеділок, 15 Квітня

Українські медики можуть безкоштовно отримати квитки Qatar Airways

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Українські медики можуть оформити квитки на будь-які рейси авіакомпанії Qatar Airways на себе і будь-якого супутника за нульовим тарифом для поїздки у відпустку в майбутньому, інформує avianews.com.

Це стосується усіх авіарейсів в обидві сторони.

Авіакомпанія 12 травня запустила акцію, в рамках якої надасть 100 000 безкоштовних квитків медичним працівникам первинної ланки по всьому світу. У цю категорію включені лікарі, інтерни, медсестри, фельдшери, лаборанти і клінічні дослідники.

Для отримання 100% знижки на тариф медпрацівник повинен зареєструватися на сайті і отримати промо-код на сайті Qatar Airways. Оплатити потрібно буде тільки аеропортові збори.

Квитки за нульовим тарифом можна забронювати з 12 травня до 31 червня 2020 року. Цей термін може бути скорочений, якщо 100 тис. квитків будуть заброньовані достроково. Для вибору доступні рейси, які будуть виконуватися в період з 26 травня до 10 грудня 2020 року.

Для українських медиків і їх компаньйонів актуальні дати вильоту з 25 жовтня 2020 року, оскільки саме в цей день Qatar Airways планує відновити щоденні рейси Київ-Доха.

Умовою допуску на рейс по квитки з нульовим тарифом є ​​надання для перевірки в аеропорту оригіналу медичного свідоцтва, в якому вказана спеціалізація медичного працівника. Тим, кого запідозрять у шахрайстві, бронювання квитків скасують.

Також медики зможуть отримати знижки до 35% в закладах Qatar Duty Free, що розташовуютьс в Міжнародному Аеропорту Хамад у місті Доха.