Субота, 15 Червня

Українські геймери Natus Vincere очолили рейтинг найкращих гравців у світі

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Українська кіберспортивна команда Natus Vincere (Navi) повернула собі першу сходинку в світовому рейтингу HLTV, повідомили в пресслужбі команди. Це сталось втретє за останні 4 роки.

У 2020 році Natus Vincere вже займали перше місце в рейтингу HLTV з 9 березня по 20 квітня. До того вперше очолювали рейтинг аж в 2016 році.

Це відбулося завдяки хорошій грі на груповому етапі DH Masters Spring 2020 і перемозі на Gamers Without Borders, повідомили в пресслужбі команди, інформує видання Український інтерес.

Трійка лідерів має такий вигляд: Natus Vincere, Astralis із Данії і fnatic зі Швеції.

Що стосується інших перестановок у десятці найкращих команд, то європейський колектив mousesports і французький G2 помінялися місцями – 5 і 4 відповідно. Позиції інших команди залишилися без змін.

Як зазначається, наступні турніри Natus Vincere відбуватимуться з 15 до 21 червня.

HLTV – це новинний сайт та форум, який висвітлює професійний Counter-Strike. Він має понад 4 мільйони унікальних відвідувачів щомісяця.

Нагадаємо, що на початку березня Natus Vincere розгромили G2 Esports в фіналі IEM Katowice 2020 з CS:GO. Матч закінчився з рахунком 3:0 (16:4 на Nuke, 16:13 на Dust2 і 16:2 на Mirage). Команда заробила 250 тисяч доларів.

Київська міська державна адміністрація подала офіційну заявку на проведення в наступному році найбільшого кіберспортивного турніру у світі – The International 2021.