Понеділок, 4 Березня

Українська оперна співачка у Валенсії дає концерти з балкона

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Українська оперна співачка харків’янка Юлія Сафонова, яка напередодні пандемії коронавірусу опинилася в іспанській Валенсії, тепер, через карантин, дає концерти з балкона будинку, причому збирає чимало слухачів.

Про це кореспондентові Укрінформу розповіла мати співачки, яка з нею постійно спілкується онлайн, координатор школи журналістики Харківського пресклубу Тетяна Танчук.

“Радію за Юлію, яка в умовах карантину, а в Іспанії його треба жорстко дотримуватися, знайшла спосіб підтримувати не тільки особисту творчу форму, але й шанувальників музики – класичної та сучасної, популярних іспаномовних творів та українських пісень. Судячи з оплесків з балконів, які лунають на відео, такі концерти викликають захоплення валенсійців”, – розповіла Тетяна.

"Bésame mucho" bolero en tiempo de cuarentena💃🏼💃🏻Hasta el próximo concierto!Instagram @ysafonovaFrom Spain with love❤️#music #live #in #Valencia #classic #piano #inspiration #positive #energy

Gepostet von Yulia Safonova am Mittwoch, 8. April 2020

За її словами, доньці акомпанує подруга, відома колумбійська піаністка Даніела Окампо. Якось глядачі попросили про черговий концерт, і коли наступного дня творчий дует з’явився на балконі, то на них чекав сюрприз: слухачі вийшли на свої балкони вдягнені у вечірні плаття, як на прем’єру спектаклю. І це, розповіла матері Юля, створило неймовірне відчуття.

Юлія Сафонова музичну освіту здобула в Національній музичній академії імені Чайковського у Києві та у Валенсійській консерваторії. Юлія – перша харків’янка, яка стала учасницею програми Центру Пласидо Домінго у Валенсії. Виконувала оперні партії на сцені Палацу мистецтв королеви Софії (Palacio de las Artes Reina Sofia) та Палаці музики (Palau de la Musica). Юлія також є переможницею міжнародного вокального конкурсу Martin I Soler (Мартін Солер) в Іспанії та лауреатом низки міжнародних конкурсів в Україні.