П’ятниця, 12 Серпня

Українець придбав у Стівена Кінга право на екранізацію оповідання за 1 долар

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Дев’ятнадцятирічний український студент Валентин Лавренюк підписав контракт та придбав права на екранізацію оповідання «Велотренажер» відомого американського письменника Стівена Кінга за один долар.

Контракт був підписаний за програмою Dollar Baby, в рамках якої знаменитий письменник надає можливість студентам і учням кіношкіл екранізувати його роботи.

«Велотренажер», написаний Стівеном Кінгом у 2008 році, розповідає про художника Річарда Сіфкіце, який їздить на велотренажері в підвалі свого будинку в спробі схуднути. Чим більше художник худне, тим частіше його переслідують дивні ілюзії.

Валентин Лавренюк, син українського продюсера Сергія Лавренюка, планує випустити короткометражний фільм до кінця 2020 року.

Згідно з контрактом, знятий фільм не можна публікувати в мережі, а також транслювати на телебаченні. Для широкого прокату потрібен особистий дозвіл Стівена Кінга.

Нагадаємо, Стівен Кінг продає студентам-режисерам права на свої розповіді з 70-х років. В рамках програми Dollar Baby письменник за 1 долар ділиться своїми авторськими правами зі школярами та студентами-кінематографістами, щоб ті могли екранізувати його роботу. Таких контрактів укладається від п’яти до десяти щорічно. Американський письменник коментує продаж прав на екранізацію свого твору так: “Мені подобається, що у мене є можливість протягнути руку допомоги новачкам, так само, як колись протягнули мені”.

Раніше права на екранізацію оповідання “Велотренажер” (Stationary Bike) за один долар було також продано студентам із Уельсу, Велика Британія.

Share.