З 1 липня SkyUp відновить міжнародні рейси до Грузії та Албанії

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Український лоукост SkyUp Airlines з 1 липня 2020 року планує відновити міжнародні рейси з 1 липня польотами до Грузії та Албанії, а з 15 липня – в інші країни.

Про це повідомляє пресслужба SkyUp.

“Міжнародні рейси планується розпочати 1 липня польотами до Грузії та Албанії, а з 15 липня — і до інших країн, передбачених розкладом ще до запровадження карантину, якщо скасування заборони на в’їзд до них відбуватиметься згідно з попередніми домовленостями між країнами”, – йдеться у повідомленні авіакомпанії.

SkyUp закликає перед покупкою квитка ознайомитися з вимогами в’їзду в країну призначення і з правилами повернення в Україну, а також переконатися в наявності всіх необхідних дозвільних документів для поїздки.

У авіакомпанії попередили, що якщо пасажир придбає авіаквиток в країну, правила в’їзду до якої не може виконати, повернення коштів за невикористаний авіаквиток здійснюватиметься згідно з тарифом, але може тривати до півроку.

В компанії також повідомили, що починаючи з березня 2020 року SkyUp Airlines отримала близько 286 тис звернень щодо компенсації за невикористані через заборону польотів квитки. При цьому пасажири вже отримали понад 13 тис євро і 1,9 млн грн відшкодувань.