«Стус – вічний! Медведчук – тимчасове непорозуміння в історії України» – Сергій Притула

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Кандидат у мери Києва і телеведучий Сергій Притула на своїй сторінці у Фейсбуці заявив, що “Медведчук – це тимчасове непорозуміння в історії України”, а “Стус – вічний!”.

“Стус – вічний!

Медведчук – тимчасове непорозуміння в історії України.

Вахтангу Кіпіані вкотре дяка за титанічну працю і невтомну боротьбу з кремлівським сателітом і комуністичною шісткою!

Усім президентам України «щира дяка» за формування такої судової системи, яка щоразу вміє здивувати пробиванням чергового дна!” – написав Притула.

Стус – вічний!Медведчук – тимчасове непорозуміння в історії України.Вахтангу Кіпіані вкотре дяка за титанічну працю і…

Gepostet von Сергій Притула am Montag, 19. Oktober 2020

На ситуацію відреагував також і фронтмен гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук.

“..І навіть тоді це не завадило людям почути правду. Зараз такі заборони лише зроблять книжці додаткову рекламу, що, безперечно, добре. Погано інше: без справжньої судової реформи, ми постійно будемо бігати по порочному колу несправедливості. #справаВасиляСтуса, – написав у мережі лідер “ОЕ”.

Востаннє книжки про українських дисидентів забороняли в Україні 30 років тому. І навіть тоді це не завадило людям почути…

Gepostet von Святослав Вакарчук am Montag, 19. Oktober 2020

Нагадаємо, Дарницький районний суд Києва зобов’язав автора книги “Справа Василя Стуса” Вахтанга Кіпіані та видавництво “Віват” видалити з твору інформацію про голову політради партії “ОПЗЖ” Віктора Медведчука та заборонити розповсюдження друкованого тиражу до усунення порушення немайнових прав Медведчука.