Понеділок, 15 Серпня

Україна заявила про повне припинення вогню

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Україна почала підготовку до повного та всеосяжного припинення вогню на лінії розмежування на Донбасі. Воно вступає в дію з 27 липня.

Про це повідомили на сторінці пресцентру ООС у Фейсбуці.

“Починаючи із 00:01 27 липня, на кожній з наших позицій додатковий контроль за припиненням вогню здійснюватимуть спеціально відряджені українські військовослужбовці, більшість з яких мають чималий бойовий досвід та безпосередньо займалися профільними питаннями під час участі у миротворчих місіях під егідою ООН.

Передусім, такий крок дозволить не відволікати особовий склад підрозділів Об’єднаних сил від виконання бойових завдань та попередити ймовірні провокації. Водночас, не позбавить українських воїнів можливості для самозахисту, як це гарантує 51 стаття Статуту ООН.

Ми чітко усвідомлюємо, що на деяких ділянках лінії розмежування можуть відбутися різні провокативні дії противника з метою зірвати перемир’я”, – йдеться у повідомленні.

У штабі наголосили, що за масштабом, подібних заходів не було за весь період проведення операції.

Додаткові заходи щодо “посилення режиму припинення вогню” на виконання досягнутих домовленостей впровадять на місцях.

У штабі також запевнили, що з метою об’єктивного інформування українського суспільства та світової спільноти про поточну ситуацію у Донецькій та Луганській областях на різних ділянках лінії розмежування передбачили роботу кореспондентів і знімальних груп вітчизняних та іноземних ЗМІ.

Share.