Вівторок, 28 Червня

Україна й Португалія планують запустити пряме авіасполучення

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Українська делегація обговорила з представником найбільшої авіакомпанії в Португалії “TAP Portugal” можливість запуску прямих рейсів між державами.

Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

З метою налагодження прямих контактів між діловими колами України та Португалії у сфері туризму заступник начальника управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації Тарас Лозинський презентував туристичні та рекреаційні можливості Львівщини на міжнародному туристичному ринку та закцентував увагу на основних видах туризму, які розвинуті у нашій області, лікувально-оздоровчих центрах Трускавця, Східниці, Моршина, гори Карпати та логістичні особливості.

«Португальці надзвичайно зацікавлені у подорожах Україною, зокрема Львівщиною. Найбільший інтерес викликали пропозиції медичного туризму, що приваблюють іноземного туриста якістю та доступністю», – зазначає Тарас Лозинський.

Зважаючи на відсутність прямого авіасполучення України з Португальською Республікою, актуальним стало обговорення питання стосовно відкриття прямих авіарейсів з представником найбільшої авіакомпанії в Португалії «TAP Portugal». В результаті домовились з даною авіакомпанією про ініціювання доцільності відкриття прямих шляхів для розвитку туризму обох країн.

На міжнародному форумі Україну представляють: Оксана Сердюк, директорка департаменту туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Тарас Лозинський, заступник начальника управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації та представники львівського туроператора Ukrainian Travel Lab.

© loda.gov.ua

У межах програми передбачена участь представників України на Міжнародній туристичній виставці «BTL 2019», яка відбудеться 13-14 березня.

Туристичний та курортний потенціал Львівщини презентували на запрошення Торгово-промислової палати України спільно з Торговою Палатою «Португалія-Україна» та Посольством України в Португальській Республіці.

Share.