П’ятниця, 1 Грудня

Україна відповіла Ірану: Єдиною “третьою стороною” є іранські безпілотники

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

В українському МЗС відреагували на заяву Ірану щодо іранських БПЛА на озброєнні російської армії, що Україні нібито треба утриматись від впливу якихось третіх сторін.

Про це повідомив речник Міністерства закордонних справ Олег Ніколенко у коментарі Українській правді

Пряма мова: “Єдиною “третьою стороною” є іранські безпілотники, які Україна вже безпосередньо збиває в своєму небі. Тегеран несе повну відповідальність за руйнацію відносин з Україною. Іран має негайно припинити постачання зброї рф для вбивств українців, а не виправдовуватися фантазіями про “зовнішній вплив”.

Нагадаємо, українська сторона ухвалила рішення позбавити посла Ірану в Україні акредитації, а також суттєво скоротити кількість дипломатичного персоналу іранського посольства у зв’язку з постачанням цією країною ударних безпілотників росії.

В МЗС Ірану у відповідь на це “порадили” Україні “утриматися від впливу третіх сторін, які прагнуть зруйнувати відносини між двома країнами”.

У серпні стало відомо, що росія отримала від Ірану “сотні” безпілотників, які можуть бути використані під час її повномасштабного вторгнення в Україну – попри заклики Вашингтона до Тегерана не робити цього.

Президент Володимир Зеленський доручив Міністерству закордонних справ відреагувати на факти використання російськими військами озброєння іранського виробництва.