Середа, 29 Листопада

Україна планує стати членом Євросоюзу у 2024 році, – міністерка економіки

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Україна вже у 2024 році планує стати повноправним членом Європейського Союзу. А отримати статус кандидата на вступ до ЄС ми можемо ще влітку 2022 року.

Про це заявила перша віцепрем’єрка – міністерка економіки Юлія Свириденко в авторській колонці, пише 24 Канал.

Свириденко нагадала, що перша частина нашої заявки вже подана.

Такими ж стрімкими темпами ми виконаємо всі вимоги до України як майбутнього члена ЄС. Це наш шлях справжньої демократії та свободи, – наголосила вона.

За словами міністерки, Україна сподівається стати повноцінним членом Європейського Союзу вже у 2024 році.

Також, за словами Свириденко, Україні важливо забезпечити максимальне відновлення транспортної та соціальної інфраструктури за 24 місяці. Крім того, українська сторона буде наполягати на тому, щоб Росія заплатила за всі руйнування, які спричинила.

“Порушення норм міжнародного права з боку Росії є настільки значущими, що заморожені активи мають бути конфісковані. Ми працюємо над тим, аби держави, які заморозили активи Росії, також зняли імунітети, які ще захищають ці активи, і спрямовували ці кошти на відновлення України”, – підкреслила Свириденко.

Також в Україні пропонують впровадити спеціальне імпортне мито на всі товари та послуги з Росії для тих економік, які з різних причин не готові впровадити цілковите ембарго.