Неділя, 14 Квітня

“Україна не здалася, Путін нас не переможе”, – Сецнов виступив в Давосі

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Український режисер, колишній політв’язень Олег Сенцов, виступив на економічному форумі в Давосі. Він вперше виголосив свою промову українською мовою. Сенцов в своєму виступі вказав на боротьбу України з російською агресією.

Розпочинаючи свій виступ, він заявив, що говоритиме українською, бо його англійська поки недосконала. Далі подаємо повний текст заяви Сенцова:

“Наша країна недосконала. У нас багато проблем, ми пострадянська держава, із корупцією на всіх рівнях, старим держуправлінням і бідним народом. Але наш вибір і наше намагання вступити до Європейського Союзу, жити за європейськими принципами і жити на європейському рівні – вже зроблено. Ми зробили його ще шість років тому і з цього шляху вже ніколи не зійдемо. В цьому маємо бути впевнені. Ми вже маємо незалежні і демократичні вибори і остання зміна влади продемонструвала це всьому світові.

6 років ми боремось з нашим ворогом Путіним і російською агресією. Це всім відомо, але за 6 років ми так і не здалися і він нас не переможе ніколи. Якщо ми змогли зробити це, ми зможемо зробити й інше. Ми зробимо наші реформи і станемо тією країною, якою хочемо бути.

Слава Україні!”