Четвер, 29 Вересня

Україна не відновить повноцінне міжнародне авіасполучення влітку — Дмитро Кулеба

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Протягом літа 2020 на повноцінне відновлення міжнародного авіасполучення не варто очікувати, однак Україна спробує відновити внутрішнє авіасполучення. Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в етері телеканалу «1+1».

«Ми дуже обережно влітку спробуємо розпочати внутрішнє авіасполучення. З міжнародним — складніше. Рішення залежатимуть не лише від нас. Скажу відразу, що протягом літа повноцінного міжнародного авіасполучення не буде. Як було колись — не буде», — сказав Кулеба.

Кулеба зазначив, що більшого відновлення міжнародного авіасполучення слід очікувати у вересні.

«Ми очікуємо, що з вересня світ буде оговтуватися. Хоча є скептики, які вважають, що восени на світ чекає друга хвиля коронавірусу», — зазначив міністр.

Що на рахунок внутрішнього сполучення?

Міжміські автобуси та внутрішні поїзди в Україні планують відновити в середині літа. Таку інформацію оприлюднив заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко на закритій зустрічі зі ЗМІ.

Тимошенко повідомив, що міжміський транспорт і внутрішні потяги повернуться на маршрути в середині літа, метрополітен, можливо, відкриють в кінці червня, а то і в липні.

Відзначається, що до тих пір питання підвезення співробітників в кафе, перукарні і магазини, що відкриються після послаблення карантину, приватний бізнес повинен буде вирішувати самостійно.

Крім того, “Укрзалізниця” планує відновлювати міжміські залізничні пасажирські перевезення в Україні, починаючи з швидкісних поїздів категорій “Інтерсіті” та “Інтерсіті +”.

При цьому, запуск міжнародних перевезень буде залежати від рішення, в тому числі і сусідніх країн, з якими налагоджено пасажирське залізничне сполучення.

Share.