Сьогодні Львів долучився до загальноукраїнського Маршу за права тварин. Про це повідомляє кореспондент Дивись.info.
Марш стартував від оперного театру і через пр. Свободи, пл. Галицьку та вул. Підвальну дійшов до пл. Ринок та міської ратуші. Аналогічна хода пройшла ще у двох десятках українських міст, а організувала її зоозахисна організація UAnimals.
![](https://media.dyvys.info/2018/09/IMG_4743.jpg)
© Дивись.info
Львівські активісти та просто небайдужі до долі тварин, яких зібралося понад дві сотні, говорили про неприпустимість використання тварин у цирках та пересувних зоопарках, про боротьбу із хутряним виробництвом та про гуманне регулювання чисельності тварин у містах.
Зокрема, говорили й про те, що у Львові коти визнані частиною екосистеми міста, тож замуровувати горища та підвали на зиму забороняється (часто саме там безпритульні чотирилапі гріються під час холодів). Говорили також і про великий муніципальний притулок у місті та про необхідність його побудови.
![](https://media.dyvys.info/2018/09/IMG_4728.jpg)
© Дивись.info
![](https://media.dyvys.info/2018/09/IMG_4782-630x420.jpg)
© Дивись.info
![](https://media.dyvys.info/2018/09/IMG_4770-630x420.jpg)
© Дивись.info
![](https://media.dyvys.info/2018/09/IMG_4749-630x420.jpg)
© Дивись.info
![](https://media.dyvys.info/2018/09/IMG_4731-630x420.jpg)
© Дивись.info