Україна може посилити мобілізацію, якщо білорусь отримає ядерну зброю

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Мобілізацію в Україні можуть посилити, якщо білорусь все ж отримає від росії ядерну зброю. Однак, наразі в Україні не ставляться серйозно до погроз російського диктатора володимира путін. Про це повідомив керівник фракції «Слуга народу» Давида Арахамію в ефірі Sky News, передає Твоє Місто.

«Ми не віримо, що може статися, але ніхто не знає. Ми протягом цього року дізналися, що ніхто не знає, що може статися. Ніхто не вірив, що росія може вдертися, і масштаб, з яким вони це зробили», – заявив нардеп.

Він зазначив, що Україна повинна бути готова до того, що росія може передати ядерну зброю білорусі. За словами Арахамії, такі дії рф можуть призвести до відкриття другого фронту. У такому випадку в Україні можуть оголосити додаткову мобілізацію.

«Це може означати про залучення більшої кількості людей до армії. Нам потрібно принаймні ще вісім бригад, щоб контролювати цю лінію фронту. На щастя, для нас ця територія і рельєф схожі на болота. Тому буде важко напасти», – додав він.

Нагадаємо, президент рф заявив про намір розмістити тактичну ядерну зброю в білорусі. Таким чином в рф відреагували на рішення Великої Британії дати Україні танкові снаряди зі збідненим ураном. У США на рішення путіна відреагували досить стримано і заявили, що не бачать ознак підготовки рф до застосування ядерної зброї.

Китай проти розміщення ядерної зброї рф у Білорусі, — МЗС країни. Там заявили, що треба знижувати ризики, а не підвищувати їх.