Понеділок, 4 Березня

Україна хоче відновити авіасполучення з Грузією з 1 липня

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Українські авіакомпанії звернулися до Грузії, яка планує відкрити свої кордони з 1 липня 2020 року, із заявою про те, що готові відновити свої польоти.

Про це у своєму Telegram-каналі заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій, додавши, що нещодавно провів відеорозмову з міністром економіки та сталого розвитку Грузії Наталлом Турнаво.

«Ми готові швидко та синхронно діяти, щоб у координації з міністерствами закордонних справ обох країн відновити регулярні пасажирські авіаперевезення».

В уряді за пропозицією МЗС розпочали роботу над відкриттям авіасполучення з України до інших держав. Про це “Європейській правді” розповіло джерело в дипломатичній службі.

За словами співрозмовника, Україна не чекатиме на запити інших держав, а сама починає переговори з приводу поновлення регулярного авіасполучення, зупиненого через пандемію коронавірусу.

“Ми маємо ініціативно відкривати авіарух, в тому числі з країнами ЄС із урахуванням рішень іншої країни щодо зняття обмежень”, – пояснив співрозмовник, пояснивши, що є сенс поновлювати авіарейси тоді, коли громадяни “можуть в’їхати до відповідної держави і матимуть можливість повернутися до України регулярними авіарейсами”

За словами джерела, дане рішення погоджене із керівництвом уряду, а посольства України у державах-членах ЄС отримали вказівку щодо переговорів з цього приводу.

“Ми будемо також брати до уваги епідемічну ситуацію (у відповідних державах)”, – наголосило джерело.

Виходячи з цих пояснень, варто розраховувати, що авіасполучення буде поновлюватися із тими країнами ЄС, у яких також буде відновлене регулярне авіасполучення (що ближчим часом має статися у всіх країнах), а також із тими, які дозволятимуть в’їзд громадян України та не є осередком пандемії.