Понеділок, 15 Квітня

Україна домовилась із Нідерландами про запуск регулярних рейсів Львів-Амстердам

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Україна і Нідерланди домовилися про запуск регулярних рейсів із Амстердама до Львова та Херсона. Про це проінформував портал Avianews із посиланням на звіт про хід та результати виконання програми діяльності Кабінету Міністрів України за 2019 рік.

Йдеться про те, що авіаційна влада України і Нідерландів домовилися про запуск регулярних рейсів на лініях Амстердам –Львів.

Втім наразі Державіаслужба не видавала дозволів на польоти зі Львова до Амстердама жодній авіакомпанії. Рішення про початок польотів приймають авіакомпанії. У цьому випадку йдеться, ймовірно, про внесення нових маршрутів у договір про повітряне сполучення.

Минулого року нідерландська авіакомпанія KLM звернулась до адміністрації Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького з ініціативою відкрити рейс Львів – Амстердам. Тоді авіакомпанії не вистачало слотів у аеропорту Амстердама.

Також Міністерство інфраструктури планує домовитися з авіакомпанією «Qatar Airways» (Катар) про запуск регулярного рейсу Львів – Доха (Катар). Про це сказано у звіті Кабінету міністрів за 2019 рік.

Також Україна та Ісландія домовилися про встановлення тимчасового режиму експлуатації повітряних ліній до укладення Угоди про повітряне сполучення, яким закріплено відсутність будь-яких обмежень за частотою виконання регулярних рейсів між Україною та Ісландією, кількості авіакомпаній, які можуть бути призначені на маршрутах, а також пунктів відправлення/прибуття на територіях обох країн.