Четвер, 25 Квітня

Уболівальник Нідерландів потиснув українцю руку після голу Ярмоленка (відео)

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

В рамках першого туру групи С на Євро-2020 збірна України в матчі поступилася Нідерландам з рахунком 2:3. Під час рахунку 2:0 на 75-ій хвилині атакувальний півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко прийняв рішення пробити здалеку.

М’яч по ідеальній траєкторії влетів у лівий верхній кут воріт (дев’ятку) Мартена Стекеленбурга.

Цікаво, що після забитого гола вболівальник опонентів підійшов до одного з українських фанатів. Він показав лайк і потиснув руку, після чого вони дружньо обійнялись.

Для Ярмоленка це 41 гол за збірну України. За даним показником він посідає друге місце в списку найкращих бомбардирів країни.

Він перервав суху серію України на Євро-2020: українці не могли забити на чемпіонатах Європи 5 матчів поспіль.