Понеділок, 15 Квітня

У Зимній Воді відкрили новий дитячий садок

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У селі Зимна Вода сьогодні урочисто відкрили дошкільний навчальний заклад, який зможе охопити освітою наймолодших жителів Зимноводівської ОТГ до шести років.

Зведення садка розпочали у 2018 році, а цього року садок увійшов до п’ятірки освітніх закладів, як об’єкт ініційованого Президентом проекту «Велике будівництво».

Загальна кошторисна вартість будівництва об’єкта становить понад 56 млн. грн. Садок розрахований на 160 місць.


«Відкриття садка – свято не лише для дітлахів, а й для батьків. Тепер вони знають, що їхні діти перебуватимуть в гарних, комфортних умовах і що про них дбають. Цей садок – один з наймасштабніших проєктів «Великого будівництва» в галузі освіти. І один з прикладів дієвої співпраці місцевої громади та держави. Завдяки 20-ти мільйонам гривень, які виділили з державного бюджету на цей рік і 9-ти мільйонам з місцевого бюджету, – ми змогли завершити всі роботи цього року. Я вдячний сільському голові, громаді, за активність та згуртованість. Нехай в цій будівлі завжди лунає щасливий дитячий сміх. А в Зимноводівській громаді буде ще багато таких радісних подій, як сьогодні», – зазначив під час відкриття садка голова Львівської ОДА Максим Козицький.