У ЗСУ такі не потрібні, – військовий відреагував на скандал з вечірками, де знущалися з дівчат

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Українців обурив новий скандал – парубки з Івано-Франківська приїхали в Київ, де влаштували вечірки і знущалися з дівчат. Правоохоронці вже навідалися з візитом до юнаків. В результаті двом молодикам вручили підозри, а решті – повістки.

На цей скандал відреагував в ефірі 24 Каналу військовослужбовець ЗСУ Юрій Федоренко. Він наголосив, що йому дуже болить від таких новин.

Боєць ЗСУ звернувся до постраждалих дівчат

“Я закликаю постраждалих дівчат та їхніх батьків – напишіть заяви в поліцію. Це не є соромно, це акт встановлення справедливості, щоб більше жодну дівчину так не могли образити”, – висловився Федоренко.

А їхніх батьків військовий ЗСУ закликав підтримати доньок. “Це ваші діти, ви маєте їм довіряти та пояснювати, що світ жорстокий”, – додав він.

У ЗСУ такі не потрібні

Боєць ЗСУ вважає, що цих хлопців мають посадити до в’язниці на довгі роки.

Погано, що в нас в державі немає такого покарання, як хімічна кастрація, щоб інші цього не робили. У війська б*дло та злодії не потрібні, війська – це еліта, яка захищає нашу державу, – заявив Федоренко.

Військовий емоційно продовжив й наголосив, що через це “всередині бурлить”. “Таких людей треба карати, згідно із законодавством”, – підсумував він.