П’ятниця, 1 Грудня

У ЗСУ оприлюднили розміри зарплат військових 2023 року: таблиця

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Зарплати військовослужбовців цього року зробили диференційованими. Тепер розмір виплат безпосередньо залежить від участі у виконанні бойових (спеціальних) завдань та в бойових діях.

Про це в середу, 1 березня, повідомили у пресслужбі командування Сухопутних військ, опублікувавши зведені таблиці про середній рівень грошового забезпечення, пише ТСН.

Інформація подана про Сухопутні війська, Десантно-штурмові війська, морську піхоту, гірсько-штурмові підрозділи та Сили спецоперацій.

Для кращого розуміння змін в опублікованих таблицях вказують, як нараховувалися виплати раніше (2022 року) та як це буде відбуватися після 1 лютого 2023 року.

Зокрема, стрілець у Сухопутних військах, який перебував у тилу, торік отримував трохи більш ніж 40 000 грн. Цього року його платня зменшиться майже вдвічі до 20 500 грн. У разі участі в бойових діях він отримував 113 000 грн. Тепер під час участі у боях він отримуватиме більше – 120 500 грн, а під час виконання бойових (спеціальних) завдань – 50 500 грн.

Найбільше грошове забезпечення передбачене для бійців Сил спеціальних операцій, за ними йдуть десантники, морпіхи, військові гірсько-штурмових підрозділів.