Понеділок, 2 Жовтня

У жовтні у Львові пройде Міжнародний театральний фестиваль «Золотий Лев – 2023»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

З 5 по 10 жовтня у Львові проходитиме культовий Міжнародний театральний фестиваль «Золотий Лев – 2023». Цього року фестиваль буде спрямований на меморіалізацію героїчної боротьби українського народу, загальнолюдське прагнення до свободи та демократії.

Цьогоріч фестивалю виповнюється 34 роки. За ці роки фестиваль став національним надбанням театрального мистецтва, здобув репутацію в міжнародному театральному житті України та Європи загалом.

З початком повномасштабного вторгнення багато театрів України перелаштували свою діяльність, але разом з тим продовжили свій творчий пошук та рефлексували на події 2022-2023 років. Тому цьогоріч фестиваль «Золотий Лев» стане майданчиком в більшості для показу вистав українських театрів, прем’єри яких були після 24 лютого 2022 року.

Гасло фестивалю – «Театр – мистецтво нескорених».

Цьогоріч на фестивалі можна буде побачити театри зі Львова, Києва, Вінниці, Луганська, Сум, Кропивницького, Чернігова, Херсона. Також будуть театри з Чехії, Франції та Данії.

Сценічні вистави відбуватимуться в театрах Львова: театр «Воскресіння», театр ім. Леся Курбаса, Перший театр, театр ім. Марії Заньковецької, а також у Будинку Офіцерів.

Традиційної карнавальної ходи цього року не буде, проте буде театралізоване відкриття фестивалю, яке відбуватиметься на площі перед університетом (вул. Університетська) 5 жовтня о 16:00.

Серед додаткових заходів у межах фестивалю буде проведено дискурс на тему: «Війна і театр: реалії і можливості» за участі представників театральної спільноти з різних міст України. А також впродовж всього фестивалю діятиме український павільйон Паризького квадрієнале сценографії 2023 «Сад живих речей» від провідних сценографів України.

Детальна програма фестивалю та анонси вистав на сайті www.golden-lion.com.ua та в театрі «Воскресіння». Квитки продаються на www.ticketclub.com.ua та на www.kontramarka.ua.

Телефон для довідок: 261-63-10.

Фестиваль «Золотий Лев – 2023» відбувається за підтримки Українського культурного фонду, управління культури Львівської міської Ради, департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації.