У замку “Паланок” замість угорського турула поставили Тризуб

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У замку “Паланок” у місті Мукачеве замість угорського символа – містичного птаха турул – встановили Тризуб, що є малим державним Гербом України, повідомив мукачівський міський голова Андрій Балога.

“Сьогодні на знаковому для нашої громади та всього Закарпаття місці, на території замку “Паланок”, на честь наших героїв захисників та захисниць, встановили наш національний символ, малий Державний Герб України – Тризуб”.

Балога зазначив, що зараз твориться історія нової України, а друзі й вороги нашої держави мають знати, що “Україна єдина, як ніколи, а українці від Сходу до Заходу стають лише сильнішими та будуть боротись за Україну до кінця, до перемоги”.

Нагадаємо, 13 жовтня Мукачівська міська рада доручила місцевому історичному музею провести демонтаж із бастіону “Паланку” орла-турула і замінити його на тризуб.

Через це міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто викликав тимчасового повіреного у справах України. За словами угорського міністра, “справедливий підхід” глави Закарпатської обласної державної адміністрації Віктора Микити “повністю контрастує з тим, що зараз зроблено на рівні провокації”.