Середа, 29 Листопада

У Винниках заблокували під’їзд до госпіталю, щоб не впускати евакуйованих з Уханя українців

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

19 лютого мешканці Винників перекривають в’їзд до Винниківського військового госпіталю.

Мешканці Винників підозрюють, що евакуйованих з Китаю українців, попри заперечення з боку обласної влади, привезуть саме до військового шпиталю. Тому вони перекрили дорогу, нікого не випускають та розклали барикади з шин.

Однак жодного офіційного підтвердження, що людей привезуть саме до Винників, немає. Про Львівський госпіталь йдеться лише як про одну із можливих локацій.

Нагадаємо, що український літак справді вилетів 19 лютого в Ухань і має повернутися в Україну 20 лютого. Здійснивши зупинку в Алмати, далі літак має приземлитися у Львові.

«Якщо ми відпустимо всіх хворих, хто нас захистить? Хворих нема, пустий госпіталь – завозіть, кого хочете. Ми будемо стояти до кінця. В нас іншого виходу немає. Бо ми залишимося без роботи. Ніхто нічого не пояснює, сказали евакуація», – зазначила працівниця госпіталю.

Пізніше у ЛОДА повідомили, що на базі госпіталю ветеранів війн та репресованих у Винниках відбулися навчання медиків щодо готовності лікарень до госпіталізації хворих з китайським коронавірусом Covid-19. Цю інформацію підтвердило й керівництво госпіталю.

Мешканка Винник пані Зоряна Стасів розповіла, що будуть чергувати під госпіталем. «Диму без вогню не буває. Будемо пильнувати, щоб сюди нікого не привозили і нікого не виписували. люди виходять з речами, значить їх повиписували. Я не думаю, що влада не була попереджена», – розповіла мешканка пані Стасів.