У Винниках біля Львова випробували гірськолижні траси, які відкриють у наступному сезоні

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні, 27 січня, у тестовому режимі працює гірськолижний комплекс Emily Resort у Винниках. Для входу необхідно було попередньо зареєструватися.

Як йдеться у повідомленні, гірськолижний комплекс Emily Resort знаходиться за 5 км від центру Львова. Гірськолижний спуск на курорті має три траси для спуску та всесезонне покриття. Загальна довжина витягу складає 404 м, перепад висот 80 м. Довжини трас: – траса 1 (ліва) – 528 м, – траса 2 (центральна) – 475 м, – траса 3 (права) – 595 м.

Офіційне відкриття спуску планують у наступному сезоні. Також тут хочуть організувати дитячу лижну школу та дві траси для сноутюбінгу на 80 і 200 метрів, і штучну ковзанку.

Весною цього року тут також планують запустити роботу гідропарку (штучного озера з відпочинковою зоною і розвагами), який облаштували на місці Винниківського озера.

На території Emily Resort також планують відкрити івент-хол площею 1500 кв. м; готель на 166 номерів; спорткомплекс, фітнес-центр, спа-комплекс; відкритий басейн та дитячий аквапарк; футбольну академію; ресторани, бари, фудкорти; роллердром; стаціонарну відкриту сцену; медичний центр.

Зазначимо, за даними аналітичної системи YouControl, за адресою, де розташований Emily Resort зареєстроване ТОВ “Маріївка Медікал енд Термал Спа”. Компанія зареєстрована у 2018 році, основний вид діяльності − загальна медична практика. Кінцевими бенефіціарами є Григорій Козловський, Юлія Козловська, Маланія Козловська та Софія Максимець, а керівником − Юлія Козловська.