Неділя, 25 Лютого

У Винниках, біля Львова, відзняли кліп-пародію про карантин

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

4 квітня у соцмережі Youtube опублікували відеоролик “Біла маска”. Це пародія на популярну тернопільську пісню “Синя смужка” ВІА Кіп’яток. Текст пісні написали молоді винниківчанки Анастасія Пришляк та Марта Чеслваська, а виконав гурт “Zabava”. Про це розповідає LMN.

Відео про карантин та із закликом залишатись вдома зняли у Винниках, що поруч зі Львовом. У соціальних мережах позитивно сприйняли пародію та гумор авторів кліпу.

У кліпі знялись члени громадської організації “Золота молодь Винник”, учасники проєкту Школа успішних людей, рятувальники міста та навіть представники місцевого самоврядування.

“Увесь процес підготовки, зокрема написання тексту та запис пісні, зйомка та монтаж відео, тривав трохи більше ніж тиждень. До речі, у зв’язку з ситуацією кліп знімали хто як міг – хто сам себе знімав, хто просив рідних допомогти, але головне – карантину дотримались!” – зауважує у коментарі LMN Анастасія Пришляк.

За кілька днів кліп переглянули 125 тисяч разів.

“Цим відео ми хотіли у творчій формі закликати усіх залишатись вдома та без зайвої необхідності не виходити на вулицю, а якщо вже й виходити, то дотримуючись усіх правил”, – каже Анастасія.

“Синя смужка трусів на твоїй поясниці
Жовта чорна чи біла – всьо равно тобі личить
Я за неї заб’ю, я її абажаю
Як без неї я жив – досі не знаю

Смайлик посеред літа, знак богині на спині
Шось печерно-тваринне ожива в середині
Чайка понад штанами, наші рідні
Карпати Бачиш скільки всього про неї можна сказати” (приплів).