У Винниках відкрили дитячий садок на майже 400 місць

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Вже з понеділка, 3 вересня, близько 400 дітей зможуть піти у новий садочок № 156, що на вул. Олени Теліги у Винниках. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради, передає ZAXID.NET.

Дошкільний навчальний заклад розрахований на 12 груп різних вікових категорій. З 2016 року у відновлення садочка Львівська міська рада інвестувала понад 40 млн грн.

Фото: Львівська міська рада

Фото: Львівська міська рада

Фото: Львівська міська рада

Фото: Львівська міська рада

Перед відкриттям садочок оглянули міський голова Львова Андрій Садовий та міський голова Винник Володимир Квурт.

«Сьогодні у нас робочий виїзд у садочок, який не працював 17 років. Два останні роки тривали ремонтні роботи. Фінальна стадія. З наступного тижня тут буде дитячий сміх. Мені приємно, що діти, які живуть у Винниках, можуть йти в садочок, – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий. – Мене найбільше вразило, що цей садочок готовий з вересня приймати дітей. В нас часто підрядник дає термін, а потім його порушує. Тут чітка домовленість була, що цього року у вересні діти йдуть в садочок. 98% робіт виконали. Територію приведуть до порядку. По роботах всередині зауважень нема. Діти будуть щасливі, батьки також будуть щасливі. Ще один плюс – близько 100 людей отримують роботу в цьому садочку. Це важливо і для Львова, і для Винник. Головне не те, що садок відкритий, а що діти тут будуть мати розвиток. Дивлюся, скільки закуплено інвентарю, рівень педагогів достатньо високий».

Для відновлення приміщень дитсадка Львівська міська рада у 2016 році виділила 7,1 млн грн з бюджету розвитку, у 2017 році – 12 млн грн, у 2018 році – 20 млн грн. Також здійснювалось фінансування з загального фонду бюджету м. Львова.

Фото: Львівська міська рада

Фото: Львівська міська рада

Фото: Львівська міська рада

Фото: Львівська міська рада

Закритий у 2002 році дошкільний навчальний заклад почали відновлювати у 2017 році. До слова, у 2018−2019 навчальному році до львівських закладів дошкільної освіти комунальної форми власності зараховано 7800 дітей. У Винниках до ДНЗ зараховано 386 дітей.

Довідка:

Приміщення колишнього дитсадка № 162 збудоване 1984 року. У ті роки у будівлі функціонував дитячий садок, який відвідували близько 300 дітей. Але на початку 2002 року дошкільний заклад був закритий. Пізніше приміщення перейшло підприємству «Сільбуд», що передало частину будівлі для функціонування загальноосвітньої школи «Берегиня».