Субота, 15 Червня

У Винниках шукають зниклий у 50-х роках монумент Божої Матері

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Винниківська міськрада шукає інформацію про долю монумента Божої Матері, розташованого навпроти Тютюнової фабрики у 50-х роках. Про це повідомляє Винниківська міська рада, передає leopolis.news.

«Зважаючи на звернення старожилів міста, ми просимо винниківчан допомогти встановити місце перебування монумента, який пропав після його демонтажу. Можливо, хтось володіє інформацією від своїх родичів, яка може допомогти в пошуках, просимо відгукнутись на сторінках в соцмережах або за адресою міськради: вул. Галицька, 20», – розповів заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

Місцева мешканка Люся Литвин відписала на цей заклик: «Коли я ще ходила в школу мені вже покійний пан Іван Кравець (батько пані Марії Банах) розказував що фігура Матері Божої була вивезена і закопана біля нашого стадіону. Старий вхід на стадіон а справа були мочари ,болото тепер там вуличка там була і закопана фігура. Ще він розказував про фігуру апостола чи то Якова, чи Івана точно сказати не можу. То і її також в те болото закопали. Фігури були дуже побиті».