Субота, 22 Червня

У вівторок вранці українські Карпати засипало снігом

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Українські Карпати вранці 14 квітня засипало снігом, у деяких місцях навіть зафіксували снігопади. Температура повітря подекуди опустились до -5 градусів морозу.

місцеві жителі повідомляють, що на Драгобраті випало 10 сантиметрів снігу, а температура повітря опустилася аж до -6 градусів.

14 КВІТНЯ 2020Весна))))

Gepostet von Василь Молдавчук am Montag, 13. April 2020

Користувачі соцмереж також оприлюднили відео снігового покрову на Ужоцькому перевалі.

Природа себе захищає із всіх сил. Сподіваюся вона і надалі буде себе так захищати, ще хоч на пару місяців, від горе палі'їв і іншої нечисті, шкода тільки птахи і інші тваринки страждають.

Gepostet von Василь Малетич am Dienstag, 14. April 2020

Сніг випав не лише у високогір’ї, білими опинилися туристичні Яремча, Верховина та Косів. На гірськолижних курортах, хоч вони вже й закриті – нападало до 10 сантиметрів пухкого снігу. Утім місцеві жителі цьому не раді. Бо вже почали квітнути фруктові дерева.

Курорт Ізки на Закарпатті

На Сколівщині та Турківщині також випав сніг.

Сьогодні палії сухої трави на карантині На Сколівщині та Турківщині випав сніг… Ці світлини зроблені нашими…

Gepostet von Василь Чорний am Dienstag, 14. April 2020

До речі, у Львові у вівторок вранці також трішки потрусило, проте він одразу майже топився, бо на вулиці була плюсова температура.

Привіт сніг в середині квітня. Львів. Фото: Petro Nek

Цікаво знати: Ужоцький перевал – лежить на межі Галичини і Закарпаття на висоті 852 м н.р.м., на вододілі басейнів Вісли, Дунаю та Дністра, поблизу кордону з Польщею. Мальовнича траса, яка пролягає через перевал охоплює ландшафтну зону від селища Турки до Ужгорода і перетинає Верхньодністровські Бескиди .