Вівторок, 18 Травня

У вересні «Львівська політехніка» почне будівництво нового студентського гуртожитку

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У гуртожитку зможуть жити 400 студентів та аспірантів

Цьогоріч НУ «Львівська політехніка» має намір розпочати перше за 30 років будівництво студентського гуртожитку. Перший етап будівництва НУ «ЛП» оцінює у 41,5 млн грн. Відповідну документацію оприлюднено на порталі публічних закупівель Prozorro. Про це повідомляє Zaxid.net.

Новий гуртожиток буде розташований на вул. Відкритій, поруч із гуртожитком №10. Йдеться про 10-поверховий будинок, де житимуть приблизно 400 студентів та аспірантів. На останньому, 10 поверсі, облаштують спортзал.

Земельна ділянка, де зводитимуть будинок

«Ми у цьому році маємо освоїти 40 млн грн, бо то цільові кошти на рік. Ми сподіваємось, що ці кошти можна освоїти і роботи можна розпочати у другій половині вересня», – сказав ZAXID.NET проектор з навчально-виробничої роботи НУ «ЛП» Володимир Крайовський.

За його словами, за 40 млн грн мають бути виконані усі земельні роботи та зведений каркас будинку. Цей етап будівництва мають завершити до 22 грудня. Наступного року НУ «ЛП» оголосить новий тендер на другий етап виконання робіт.

Цей гуртожиток матиме блочну систему поселення. За словами Крайовського, це перший гуртожиток НУ «ЛП», де кухня буде облаштована у блоці, а не на поверсі. У кожній кімнаті житимуть в середньому 2-3 людей. Загалом, «Львівська політехніка» зараз має 14 гуртожитків, де проживають приблизно 9 тис. студентів.

НУ «ЛП» оголосила про торги на виконання будівельних робіт зі стартовою ціною у 41,5 млн грн. Однак, оскільки це аукціон на пониження, то ця сума буде зменшеною. Аукціон розпочнеться 29 серпня.

На останньому поверсі гуртожитку буде облаштований спортзал

Загальна вартість будівництва нового гуртожитку становитиме 150 млн грн. Крайовський уточнив, що ці кошти уряд виділив «Львівській політехніці» з державного бюджету.

У тендерній документації зазначено, що поруч із новим гуртожитком НУ «ЛП» збудує також трансформаторну підстанцію. Роботи з будівництва гуртожитку та трансформаторної підстанції триватимуть у 2017-2018 роках.

Share.