У Тверській області на росії розбився літак з Пригожиним − росЗМІ

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Невеликий літак розбився в Бологовському районі Тверської області Росії, Росавіація стверджує, що на борту був ватажок ПВК “Вагнер” Євген Пригожин. Про це повідомляють Telegram-канали Baza і Mash, російська пропагандистка Ксенія Собчак у Telegram, ТАСС.

Подія сталася під селом Куженкіне. За даними Baza, розбився бізнес-джет Embraer. На його борту, за попередніми даними, було 7 осіб − усі вони загинули.

У мережі з’явилося відео падіння літака і фото пожежі вже на землі.

Російська пропагандистка Ксенія Собчак із посиланням на свої джерела повідомила, що впав літак Embraer, який належить Євгену Пригожину.

“Це сталося за 15 кілометрів від Хотилово. За нашою інформацією, там було 3 людини екіпажу і 7 пасажирів. Чи був там сам Пригожин − невідомо”, − написала Собчак.

Пізніше МНС Росії підтвердило, що у Тверській області поблизу населеного пункту Куженкіно сталося падіння приватного літака Embraer Legacy, що здійснював рейс Москва − Санкт-Петербург.

Повідомляють, що на борту перебували 10 осіб, із них 3 члени екіпажу.

За попередньою інформацією, усі, хто перебував на борту, загинули.

МНС Росії повідомило, що проводить пошукові роботи.

Пропагандистське видання ТАСС із посиланням на Росавіацію повідомило, що серед пасажирів літака значився Євген Пригожин.

ЗМІ пишуть, що на борту літака, крім самого Пригожина, був також і його заступник − Дмитро Уткін із позивним “Вагнер”.

Повідомляється, що перед катастрофою літака очевидці чули два сильні хлопки, після чого в судна відвалилося крило і стабілізатор, які впали недалеко від занедбаної ферми в селі Куженкіне.