У Туреччині від коронавірусу раптово помep українець

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

На відпочинку в Туреччині раптово захворів на коронавірус і пoмер українець.

Про це заявила подруга дружини покійного Ірина Гуцол на своїй сторінці у Фейсбуці.

Відомо, що житель міста Виноградів Закарпатської області вирушив на відпочинок до Туреччини з дружиною і донькою.

«Потрібна ваша допомога, щиро вірю в силу фб! У моєї колеги Вікторії Лях помeр чоловік від коронавірусу в Туреччині. Ця найстрашніша пандемія косить і забирає кращих з кращих. Тому прошу про допомогу, тому що Віка з дочкою біля чоловіка в Туреччині і потрібні великі кошти для транспортування тіла чоловіка. Може, хтось зможе допомогти грошима, а хтось порадою», – пише Гуцол.

❗️❗️ UPD: Дякую за допомогу всім небайдужим! Хочу повідомити, що Виктория Лях повертається сьогодні з дочкою до…

Gepostet von Ірина Гуцол am Montag, 7. September 2020

Жінка пояснила, що страхова компанія відмовляється покрити вартість репатріації, адже у застрахованої особи «відсутня розширена програма страхування Covid–19».

«Згідно з програмою Sport B new, яка у цього застрахованого, випадок відповідальності страхової компанії з приводу ковід припиняється через 14 днів після ведення кейса. Також інформуємо Вас про те, що після прибуття на територію батьківщини Ви маєте право звернутися у Вашу страхову компанію з питання про відшкодування», – процитувала Гуцол відповідь страхової.

Посол України в Туреччині Андрій Сибіха відповів на публікацію, порадивши родичам загиблого звернутися за допомогою в українське консульство в Анкарі, Антальї або Стамбулі.

Згодом жінка оновила допис та повідомила, що Вікторія Лях повертається сьогодні з дочкою до України, тіло чоловіка буде доправлено літаком завтра. Туроператор разом зі страховою компанією обіцяють забезпечити транспортування тіла в Україну. Зібрані кошти буде витрачено на компенсацію витрат під час лікування чоловіка Вікторії у турецькій лікарні, які не входили до страхового пакету.

Share.