П’ятниця, 19 Квітня

У центрі Львові виставили на продаж чотири приміщення

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Управління комунальної власності Львівської міської ради виставило на аукціон комунальні нежитлові приміщення у 4 будинках в центрі Львова. Аукціони на приміщення проведуть протягом 16-19 жовтня на платформі для електронних торгів Prozorro.Продажі, передає Zaxid.net.

1. Вул. Дорошенка, 6, 8

Приміщення на вул. Дорошенка під №6 та №8 загальною площею 718,9 м² виставили на аукціон під одним лотом. Зокрема, продаються приміщення другого поверху на вул. Дорошенка, 6 та на першому, другому і третьому поверхах на вул. Дорошенка,8. Одне з цих приміщень перебуває в оренді фірми «Продан-ЛТД» під майстерні електропобутових товарів, ще одне орендує ДП «Державний науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут “НДІпроектреконструкція”». Збудований всередині XIX століття будинок на вул. Дорошенка, 6 є пам’яткою архітектури місцевого значення. Торік управління комунального майна ЛМР продало інші приміщення загальною площею 933,5 м² у цих будинках за 30 млн грн.

Початкова ціна приміщень – 19,9 млн грн. Початок аукціону – 19 жовтня.

2. Просп. Свободи, 1/3

На продаж виставили нежитлові приміщення підвалу і першого поверху будинку площею 358,7 м². Зараз ці приміщення перебувають в оренді ТзОВ «Спорт-Центр».  Будинок на просп. Свободи, 1/3 збудували на початку XIX століття для кредитного земельного товариства.

Початкова ціна приміщень – 8,4 млн грн. Дата аукціону – 16 жовтня.

3. Площа Галицька, 7

На аукціон виставили приміщення першого поверху кам’яниці, загальна площа яких – 102,9 м². Будинок на площі Галицькій, 7 збудували на початку XX століття за проектом чеського архітектора Карела Боубліка, кам’яниця є пам’яткою архітектури місцевого значення. Довший час у приміщенні на першому поверсі розміщувалось відділення «Укртелекому».

Стартова ціна – 18,6 млн грн. Початок аукціону 16 жовтня.

4. Вул. Староєврейська, 7а

На продаж виставили невелике приміщення площею 27,4 м². Вхід у нього здійснюється з фасадного боку через фойє.

Стартова ціна приміщення – 991,2 тис. грн. Дата аукціону – 19 жовтня.