Понеділок, 4 Березня

У центрі Львова збудують храм і облаштують зелену зону

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

27 липня відбудеться зустріч з головним архітектором проекту детального плану території у районі вулиць К. Левицького – Пекарської у м. Львові.

У проекті опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території орієнтовною площею 7,3 га. Замовником цієї містобудівної документації є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником – ДП ДІПМ «Містопроект».

Як повідомив головний архітектор проекту Юрій Столяров, житловий фонд існуючої багатоквартирної забудови залишається незмінним. Зараз ця територія складається в основному з зеленої зони з 6-9-ти поверховими гуртожитками і громадської забудови (заклади освіти).

Відповідно до пояснювальної записки, тут передбачається будівництво сакральної споруди на площі 0,15 га. Також планується облагородження зеленої зони з поділом на функціональні зони: аванзона, зона тихого відпочинку, зона відпочинку і розваг, зона обслуговування, спортивна зона, господарська зона і зона експозиції.

Місце проведення: Личаківська районна адміністрація Львівської міської ради (м. Львів, вул. К. Левицького, 67). Початок о 18:00.

Пропозиції можна подавати до 7 серпня 2017 року до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» через Центр надання адміністративних послуг за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1. 

Джерело: lvivrada.gov.ua, відео: varianty.lviv.ua. Взято у dyvys.info.