Вівторок, 28 Травня

У центрі Львова закрили популярне серед туристів кафе

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На гастрономічні мапі Львова одним популярним закладом стало менше. Легендарного «Cafe1» із локацією для поцілунків і квітами у черевиках, де так любили фотографуватися і львів’яни, і туристи, більше не існує, пише VG Львів.

На площі Катедральній, де було розташоване кафе, нині нічого не нагадує про його існування. Власники розібрали й вивезли геть усе – меблі, рослини, предмети інтер’єру, залишилися «голі стіни».

«Наразі на цьому місці закладу не буде, але, можливо, він буде в іншому місці. Про терміни ми ще не говоримо. Договір оренди завершився, і власники вирішили призупинити роботу», – повідомили у закладі, про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомили у мережі «Kumpel Group», до якої належав заклад.

У провулку за Катедральним собором, у самому центрі Львова, невеличкого закладу з затишним вінтажним інтер’єром, де можна було сховатися від метушливого міста та посмакувати ніжним французьким кіш лореном, мідіями по-бельгійськи чи равіолі з рікотою, доправивши їх витонченним смаком доброго вина, більше немає. «Cafe1», яке гості ще нерідко називали «кафе з квітами у чоботах», припинило роботу.

Від популярного гастрономічного закладу на Катедральній площі, 5 у Львові нині не залишилося й сліду.

Фото: Юрій Богун

Легендарного місця для поцілунків, позначеного спеціальним знаком, теж більше немає. Вказівник демонтували.

Ресторан належав до спільноти «Kumpel’ Group», яка об’єднує заклади, що популяризують та відновлюють традиції галицької кухні та регіональні традиції загалом. Окрім цього, львів’яни та гості міста знали цю локацію, оскільки на терасі закладу було «офіційне» місце для поцілунків Kiss place з відповідним ознакуванням.