Понеділок, 26 Лютого

У центрі Львова “з’явилась” 10-метрова прірва

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У центрі Львова через руйнування конструкції 200-літнього колектора утворилася яма глибиною 9,5 метрів. Пошкоджена ділянка була перекрита для руху транспорту по вулиці Винниченка від Кривоноса до Лисенко.

Про це повідомляється на сторінці “Льовводоканала” в Facebook.

Пiсля нeгoди 25 чeрвня кoмyнaльники виявили, щo кoлeктoр y цьoмy мiсцi в aвaрiйнoмy стaнi тa пoтрeбyє кaпiтaльнoгo рeмoнтy. 4-5 мeтрiв aсфaльтy нa дoрoзi нe мaли пiд сoбoю нiякoї oснoви, бo ґрyнт прoстo вимилo й yтвoрився прoвaл, який мiг призвeсти дo фaтaльнoї ситyaцiї нa дoрoзi. Toмy тyт рoзпoчaли тeрмiнoвi прoтиaвaрiйнi рoбoти.

У комунальному підприємстві уточнили, що для відновлення залучать підрядну організацію “Онур” з необхідною спецтехнікою, яка може працювати на такій глибині. Попередньо, відновлювальні роботи триватимуть близько двох тижнів.

“Зараз тривають роботи по стабілізації ситуації з колектором і відведенням стічних вод з району вулиць Кривоноса-Винниченко. Вартість робіт стане відома після розробки кошторису. Відповідно вул. Винниченка перекрита для руху автомобілів від вул. Кривоноса до вул. Лисенка”, – йдеться в повідомленні.

Далі буде другий етап робіт – відновлення роботи колектора і, можливо, будівництво ділянки нового колектора.

“Львівводоканал постійно проводить роботи на колекторах у порядку аварійності та пріоритетності. Звичайно, що ми фіксуємо зауваження людей і вносимо до плану робіт і поступово ремонтуємо. Ви можете слідкувати за нашими звітами, у них ми подаємо інформацію про усі виконані ремонти та заміни. На жаль, на одночасні превентивні ремонти і усіх аварійних старих колекторів місто не має коштів, адже у нас 765 км каналізаційних мереж”.