Неділя, 25 Лютого

У центрі Львова під час марафону помер молодий бігун

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У неділю під час проведення львівського півмарафону (21 км) помер 23-річний учасник.

Організатори спочатку призупинили проведення змагань, участь у яких могли взяти усі бажаючі, але пізніше відновили за зміненим маршрутом.

Під час проведення змагань одному з учасників, 23-річному бігуну, стало погано за 200 метрів до фінішу, біля пам’ятника Тарасові Шевченкові у центрі Львова. Реанімаційні зусилля медиків, які чергували на трасі проведення півмарафону, результату не дали.

Інформацію про загибель учасника півмарафону уже підтвердив мер Львова.

Організатори півмарафону оголосили про припинення змагань, однак пізніше вони продовжились за зміненим маршрутом.

Загиблий бігун (його ім’я не розголошують) не був аматором – він уже неодноразово брав участь у схожих змаганнях в інших містах. Генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький під час брифінгу повідомив, що юнак у 2019 році пробіг марафон у Києві.

«Цього разу він хотів покращити свій результат. Він дуже добре і швидко сьогодні біг, 15 км подолав всього за 1 годину 15 хв. Добігаючи, хлопець втратив свідомість. Медики проводили реанімацію майже годину», – розповів Дмитро Черніцький.

Генеральний менеджер Run Ukraine також додав, що відповідальність за стан здоров’я лежить на самих учасниках марафону. Однак він запевнив, що рідним хлопця нададуть фінансову допомогу.

За даними ZAXID.NET, загиблий бігун мешкав у Львові, проте його батьки живуть у Кривому Розі. Їх уже повідомили про смерть сина.

В Україні уже траплялися випадки загибелі учасників загальнодоступних марафонів – наприклад, у Харкові у жовтні 2020 року, чи у Києві в жовтні 2017 року.