П’ятниця, 19 Липня

У центрі Львова на музиканта напав “ватний” любитель Лєпса

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові біля пам’ятника Адаму Міцкевичу з автівки гучно лунали пісні путінського прихильника Лєпса, музикант і радіоведучий Роман Гурський зробив зауваження, а у відповідь отримав напад та лайку. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook із проханням допомогти знайти зловмисників.

Інцидент трапився 7 травня близько 18:30. На паркінг біля пам’ятника заїхав чорний “Рейндж Ровер”, з якого гучно лунала російська музика.

“Львів, 2-й рік повномасштабного вторгнення, лєпс на всю вулицю. Я вирішив зробити зауваження, тому ввімкнув камеру на телефоні і підійшов до пасажирського сидіння. Пасажир скрутив те позорисько, яке звучало, і намагався прислухатись до того, що я говорю. Це важливо, бо власник авто може “зіскакувати” і казати, що він не знає цього хлопця. Погодьтесь, коли ви когось підвозите, та людина не лізе до програвача”, – розповідає Роман Гурський.

На його запитання “чи нормально вам слухати моск*льську музику?” пасажир відреагував неадекватно, у бік музиканта посипалась лайка, чоловік намагався вибити йому з рук телефон і вдарити в обличчя, збив кашкета.

“Я ухилився, тому він просто мене “черкнув”. Це все виключно російською мовою, під матюки і погрози, звісно. Тобто, відразу агресія, ніякого діалогу. Потім з автівки вийшов водій, який не бикував. Пасажир, який на фото найближче, продовжив зі мною діалог “на підвищених”. Я був з гітарою, тому на моє питання про музику агресора він спитав “А єслі би твая музика била в зонє палітічіскіх канфліктав?”. Тобто, для цього чоловіка призовного віку війна – це “політичний конфлікт””, – продовжує історію музикант.

Роман Гурський вирішив покликати патрульну поліцію, автівка якої стояла неподалік, проте поки вони із поліцейськими повернулися, чоловіки встигли перепаркувати автівку на сусіднє місце та втекти ближніми вулицями.

“За порадою патрульного, я сьогодні написав заяву у поліції. Проте, як мені пояснили, це лише дрібне хуліганство і максимум – це адміністративна відповідальність. Тому прошу мені допомогти у пошуку цих “добродіїв”. Не до кінця збагнув, що саме він називає “конфліктом” і дуже б хотів особисто уточнити деякі деталі. Може у наших ветеранів ще будуть якісь питання, я охоче передам”, – додає він.

Увечері 8 травня в мережі з’явилося відео з вибаченнями від головного учасника конфлікту, який агресивно поводився.