П’ятниця, 22 Вересня

У центрі Львова хочуть збудувати 6-поверховий багатофункційний центр

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

В межах площі Галицької та вул. Нижанківського у центрі Львова планують збудувати 6-поверховий торгово-офісний центр з громадським простором, пише ZAXID.NET.

Частину вулиці Нижанківського планують зробити пішохідною. Наразі ця ідея перебуває на етапі громадських консультацій, після яких ініціатор будівництва зможе отримати дозвіл на розроблення детального плану цієї території (ДПТ). Це вже не перша спроба розпочати будівництво на цій території, однак зараз забудовник змінив свою початкову ідею.

Йдеться про ділянку площею 0,1 га, що розташована у межах вул. Нижанківського, площі Галицької, 15 та просп. Шевченка, 3. Зараз на цій території – пустир, залишки фундаменту, а ділянка закрита парканом. Як розповів ZAXID.NET головний архітектор Львова Антон Коломєйцев, ініціатор розроблення детального плану території – ТзОВ «Кіносвіт» – розробив попередню концепцію розвитку цієї зони. Зокрема, тут планується зведення будівлі зі змінною поверховістю від 2 до 6 поверхів. Частину ділянки планують передбачити під громадський простір.

«ТзОВ “Кіносвіт” звернулося, щоб отримати дозвіл на розробку детального плану території, аби подивитися варіанти, як можна завершити цю ділянку, як можна її використати. Вони працювали з архітекторами, напрацювали концепцію перед розробленням ДПТ. Основою концепції є ідея не забудовувати територію повністю, а залишити кордонер, де зробити зелений простір. У самій будівлі могли би бути офіси, громадські заклади, заклади харчування тощо», – розповів Антон Коломєцев.

За словами головного архітектора, концепція забудови території на вул. Нижанківського не передбачає житла. Водночас саму вулицю Нижанківського планують зробити пішохідною.

Зараз концепцію розвитку території на вул. Нижанківського, площі Галицькій, 15 та просп. Шевченка, 3 виставили на громадські консультації, які триватимуть до кінця року. Після цього депутати зможуть прийняти ухвалу про розроблення детального плану території. У процесі розроблення ДПТ у попередню концепцію забудовника вноситимуть зміни, а остаточний проект винесуть на громадські слухання. Після цього депутати ЛМР ще мають затвердити ДПТ.