Понеділок, 15 Квітня

У центрі Львова чоловік роздавав львів’янам гроші «від імені Ісуса»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Протягом останніх кількох днів на площі біля пам’ятника Івану Федорову невідомий чоловік, котрий називав себе «Ісусом Христом» та «проповідником Бога», роздавав львів’янам гроші. Про це розповідає Zaxid.net.

Продавці, котрі торгують там на блошиному ринку, кажуть, що російськомовний чоловік, якого звати Денис (прізвища він не називав), приходив сюди два дні, 23-24 серпня.

Разом із жінкою, яку він називав своєю дружиною, він приніс колонку з мікрофоном та протягом кількох годин роздавав перехожим гроші. Він заявляв, що «сучасна церква забирає в людей гроші, а він посланник Бога і прийшов, щоб людям їх давати».

«Денис» розповідав, що він є мільярдером, продав свій бізнес і приїхав з Німеччини, щоб допомагати українцям.

Як розповідають очевидці, спершу він просто роздавав гроші, а потім записував потреби людей, їхні контакти і обіцяв допомогти у вирішенні проблем. Тому люди припускають, що він може бути шахраєм. Однак очевидці запевняють, що гроші, які він роздавав, були справжніми.

«Він дав мені 500 грн, ми собі потім з колєгою випили по 250 грам. Раз гроші взяли в магазині, то вони справжні», – каже продавець Ярослав.

На YouTube-каналі «Легион 111», створеному лише 20 липня і зареєстрованому у Росії, опубліковано кілька десятків відео, серед яких є і сцени роздачі грошей у Львові, на яких «Денис» розповідає, що є проповідником та хоче зробити Україну багатою країною.

Також він заявляє, що «Європа хоче купити Україну, щоб зробити людей рaбами», та що він любить Путіна, а українці та росіяни є одним народом.