Понеділок, 15 Квітня

У центрі Львова ввімкнули п’ять фонтанів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Станом на сьогодні у центральній частині міста ввімкнено 5 фонтанів, зокрема 4 фонтани на площі Ринок та 1 — на площі Марійській, пише прес-служба міста.

Як повідомив голова Личаківської районної адміністрації Іван Лозинський, до квітня також увімкнуть сухий фонтан на площі Митній.

Далі за планом – фонтан «Водолій» на вул. Коперника, у якому проводять очищення, питний фонтан на пл. Маланюка та головний – перед Оперним театром.

Фонтан “Водолій” © city-adm.lviv.ua

Бювет на площі Маланюка © Юра Мартинович/ZIK

«Ми уже увімкнули 4 фонтани на площі Ринок і фонтан на площі Марійській. До середини квітня увімкнемо фонтан “Водолій”. Роботи з очищення вже проведено», — розповів Андрій Зозуля, голова Галицької РА.

До Великодніх свят усі львівські фонтани мають функціонувати на повну.

Фонтан на площі Митній © Юрій Цимбалюк

«Станом на сьогодні ми вже зробили очищення фонтану на площі Митній. У квітні вже увімкнемо його, аби на Великдень фонтан функціонував. Зараз тривають роботи з благоустрою довкола цього об’єкта. Зокрема, працівники висаджують весняні, стійкі до холодів, квіти на двох клумбах», — додав голова Личаківської районної адміністрації Іван Лозинський.

«Ми бачимо, що погода непевна, вночі передають і невеликі приморозки. Якщо вони будуть більшими, то будемо призупиняти роботу цих фонтанів», – Андрій Зозуля.

До речі, цього року відреконструюють фонтан «Кульбаба» на площі Галицькій, а також головний фонтан міста біля оперного театру.

Фонтан “Кульбаба” © MSha / Wikipedia

Фонтан біля Оперного театру у Львові © dulinskas_photography