У центрі Львова обвалилась стіна триповерхового будинку

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові на вулиці Личаківській, 7 обвалилася стіна будинку. У 3-поверховому будинку обвалилася стіна з першого по третій поверхи. Внаслідок події ніхто не постраждав, інформує Zaxid.net.

Повідомлення про подію надійшло до рятувальників приблизно о 18:40.

«Стався обвал стіни з першого по третій поверх в 3-поверховому будинку, в нежитловій частині будинку. З метою безпеки виведено мешканців із 6 квартир», – повідомили у відділі комунікації головного управління ДСНС Львівщини.

Як повідомили у прес-службі ЛМР, мерія вимагатиме притягнути до відповідальності власника приміщень на вул. Личаківській, 7, де стався обвал.

«Обвал стався у нежитлових приміщеннях, які перебувають у приватній власності. Мерія вимагатиме притягнути до відповідальності власника приміщень, який придбав їх на аукціоні з умовою приведення до належного стану. Також завтра в мерії відбудеться засідання міської комісії ТЕБ і НС щодо цієї ситуації», – зазначив в.о. міського голови Геннадій Васьків.

За його словами, приміщення, де стався обвал, були викуплені через аукціон у 2015 році.

«Приміщення перебувало в аварійному стані. Його продали з умовою, що власник виконає свої зобов’язання і приведе його до належного стану. Домовленості були порушені, місто буде вживати всіх заходів, щоби власника було притягнуто до відповідальності», – додав Геннадій Васьків.

У прес-службі інформують, що нині адміністрація вирішує питання про тимчасове відселення мешканців житлової частини будинку. Мешканців однієї квартири, яка межує з місцем обвалу, мають відселити. Суміжний будинок без постійних мешканців, мешканці проживають лише в одній квартирі.

Причини обвалу встановлюють. Також у п’ятницю, 15 лютого, зранку в ЛМР відбудеться засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС, де буде надано висновки відповідних служб і прийнято рішення щодо подальших дій.

До слова, будівля, де стався обвал, не є пам’яткою архітектури.