Середа, 29 Березня

У центрі Львова облаштували квітковий годинник

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові розпочали весняну висадку рослин. Станом на сьогодні у Галицькому районі провели роботи з облаштування квіткового годинника поруч Глинянської брами, що біля площі Митної.

Також вже висаджено квіти біля пам’ятника Митрополитові Андрею Шептицькому. Львівська мерія також закликає підприємців долучитись до озеленення міста, висадивши квіти на своїй території.

«Висадку квітів ми вже розпочали. Вже висаджено квіти на пл. Юра, біля пам’ятника Митрополитові Андрею Шептицькому, а сьогодні підрядна організація ТОВ «Plantpol Україна» висадила квіти на годинник біля пл. Митної.

У планах також висадка квітів на клумбах на пл. Катедральній, пл. Ринок, пр. Шевченка і пр. Свободи, біля пам’ятників Михайлові Грушевському, Степану Бандері і Адаму Міцкевичу, на території біля цирку та ін”, — розповів Віктор Дубиняк, начальник відділу комунального господарства Галицької районної адміністрації.

За його словами, цього року, як і в минулому, Галицька районна адміністрація співпрацюватиме з двома фірмами — «Plantpol Україна» та «Гарденія» щодо облаштування квіткових клумб перелічених об’єктах. На проведення робіт з облаштування квіткових клумб та квіткових композицій у Галицькому районі передбачено 1,9 млн. грн.

Львівська міська рада закликає усіх власників приватних закладів в центрі міста та в інших районах долучитись до хорошої ініціативи з озеленення міста та висадки квітів. Також квітами будуть прикрашені балкони комунальних установ міста та облаштовані клумби біля закладів.