У центрі Львова активісти принесли величезний “зелений болт”, поклавши його на Конституцію

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Під час акції у центрі Львова відбулось театралізоване дійство “Покладання болта на Конституцію”.

28 червня, в День Конституції України, біля центрального входу в Ратушу у Львові кілька активістів висловити свою позицію стосовно регулярних порушень законодавства президентом України Володимиром Зеленським та його Зе-командою. Про це повідомив Кулемет.

У простому і яскравому прикладі спостерігається символічне покладання болта на цілу державу, а не тільки на головний її документ.

Під час своєрідної інсталяції вийшло так, що сам “Зеленський” поклав зеленого болта на Конституцію України. І саме цим він нібито показав свою зверхність та байдужість до інститутів права та до громадян держави.

Як розповіла менеджер з комунікації Анна Бару, за останній рік Зеленський дуже багато разів порушив Конституцію України.

Активістка нагадала, що ще кандидат Зеленський перед виборами говорив про те, що він покине посаду гаранта, якщо порушить хоч якийсь основний закон держави.

“Володимир Зеленський сам неодноразово порушував основний закон держави, хоча ще на початку своєї передвиборчої кампанії наголошував на тому, що в разі вчинення будь-якого злочину він повинен понести відповідальність і піти з посади. Що ж ми бачимо на ділі? Повну невідповідність слова і діла.”

“Президент є гарантом конституцій. Він не може їх порушувати”, – зауважила вона.

Мітингувальники нагадали історію української Конституції від Пилипа Орлика до прийняття Конституції незалежної України 1996 року та перерахували права, гарантовані Конституцією, зокрема на мирні зібрання та свободу думки й слова.

Інсталяцію активісти залишили перед Ратушою до 19:00.