Четвер, 30 Березня

У Трускавці відкрили зимовий парк розваг Truskavka Lend

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У курортному місті Трускавець Львівської області у четвер, 8 грудня, відкрили зимовий парк розваг Truskavka Lend. Розповімо про атракції, які там є та ціни на них, пише VG Львів.

Парк розваг Truskavka Lend розташований на вулиці Помірецькій у Трускавці, де у попередні роки діяв тюбінг-парк. Цьогоріч останній теж анонсували, але станом на 8 грудня він не працює, оскільки немає снігу. Як, до речі, і зіплайн. Втім, організатори обіцяють, що скоро запрацюють обидва.

А ось ковзанка вже залита, замерзла і чекає на гостей. Працює вона з 10:00 до 22:00. Кататися на ковзанах можна досхочу, а не 45 хвилин, як це, зазвичай, є у Львові.

З 10:00 до 14:00 ціна катання одного дорослого у будні — 200 гривень, у вихідні й святкові дні — 300 гривень, дитини у будні — 150 гривень, дитини у вихідні та святкові дні — 200 гривень.

З 14:00 до 22:00 ціна катання одного дорослого у будні — 250 гривень, у вихідні та святкові дні — 350 гривень, дитини у будні — 200 гривень, дитини у вихідні та святкові дні — 300 гривень.

Різдвяний ярмарок на території Truskavka Lend працює теж лише частково. Більше половини дерев’яних хатинок поки що стоять зачинені. Втім, поїсти шашлика, форелі, чи бограча, випити гарячого глінтвейну, кави, або чаю — не проблема.

Також на Різдвяному ярмарку у Трускавці встановили ялинку, невелику сцену для концертів, цікаві інсталяції.